Hry pre XBOX 360 porovnanie ceny

505 Games Naughty Bear pre XBOX 360

505 Games Naughty Bear pre XBOX 360

NaughtyBear je príšerný psychopat, ktorý si razí cestu manipuláciou a terorom naprieč karikatúrou sveta inak báječného Ostrova dokonalosti plného medvedíkov. Ďalšie medvede sa dostali preč s obviňujú NaughtyBeara za všetko, čo sa pokazilo na ostrove... až do súčasnosti. NaughtyBear rozpráva príbeh jedného dementného medvedíka, ktorý je nemilosrdný, trápi a obťažuje ostatných obyvateľov Ostrova dokonalosti.

KONAMI J.A.S.F. Janes Advanced Strike Fighters pro Xbox 360

KONAMI J.A.S.F. Janes Advanced Strike Fighters pro Xbox 360

Hra pre Xbox 360 Janes Advanced Strike Fighters. Na slávu dávno zabudnutej značky sa pokúša nadviazať nasledujúca hra. Tá ponúka jedno veľké virtuálne bojisko, ktoré môžete práve svojimi akciami všemožne ovplyvňovať a určovať tak ráz celého konfliktu. K dispozícii máte širokú škálu reálnych, i vymyslených trhačov mrakov a budete si ich môcť vyskúšať buď v multiplayeri až pre 16 hráčov, alebo klasicky v kampani s tromi ďalšími pilotmi.

CENEGA MAFIA II pre XBOX 360

CENEGA MAFIA II pre XBOX 360

Konečne sme sa dočkali pokračovania úspešného titulu od českých vývojárov. S Mafiou 2 sa ponoríte do temného a nekompromisného sveta podsvetia. Vito - syn obyčajného talianského imigranta sa snaží vymaniť sa z pazúrov chudoby, ktorá ho sprevádzala počas celého detstva. Život na ulici však Vita naučil, že cesta k bohatstvu a rešpektu vedie pre ľudí jeho postavenia iba cez prácu pre podsvetie. Sníva, že ho miestna Mafia raz naverbuje a zahodí chudobný život svojho otca za hlavu. Spolu s kamarátom z detstva Joeom sa pustí na chodníčky organizovaného zločinu a prácou pre Mafiu sa pokúšajú získať si meno v uliciach svojho mesta. »

ACTIVISION Call of Duty 2 pro Xbox 360

ACTIVISION Call of Duty 2 pro Xbox 360

Hra pro konzoli . Call of Duty 2 navazuje na úspěch svého předchůdce, který sklízel velmi vysoká hodnocení ve všech recenzích. Dvojka je ale postavena na zbrusu novém enginu, díky kterému se dočkáme především vylepšení grafiky. Změn doznalo také zpracován

MICROSOFT Lips: Number One Hits Bundle pro XBOX 360

MICROSOFT Lips: Number One Hits Bundle pro XBOX 360

Probuďte každou párty pomocí hry Lips: Number One Hits, nejnovějšímu hudebnímu titulu ze série Lips exkluzivně pro Xbox 360.Hra Lips: Number One Hits přidává do bohaté hudební sbírky další hity, které se umístily na prvním místě hlavních celosvětových hitparád, včetně skladeb Viva La Vida od Coldplay, Disturbia od Rihanny, U Can’t Touch This od MC Hammer, Apologize od Timbalanda a OneRepublic nebo Karma Chameleon od Culture Club.Bezdrátový mikrofon konzoly Xbox 360 dodaný s hrou Lips je kompatibilní s předními hudebními tituly třetích stran, které vyjdou tento podzim, a dělá tak ze hry Lips výborný způsob spontánního »

THQ WWE SmackDown! vs. RAW 2011 pro X360

THQ WWE SmackDown! vs. RAW 2011 pro X360

Ďalší ročník populárneho wrestlingu prináša premenný vývoj zápasov na základe Vášho rozhodovania v príbehovej kampani pre jedného hráča. 

ACTIVISION Call of Duty 3 pro Xbox 360

ACTIVISION Call of Duty 3 pro Xbox 360

Hra pro konzoli . Call of Duty je vynikající válečná série, která sklidila obrovský úspěch na počítačích i na konzolích. Nyní můžeme čekat na nejnovější pokračování, které bude vytvořené pro skvělé výkonové možnosti konzole Xbox 360.

ACTIVISION Xbox 360 - Guitar Hero: Van Halen

ACTIVISION Xbox 360 - Guitar Hero: Van Halen

Hra pre Xbox 360 Guitar Hero: Van Halen. Samostatná hra bez gitary Ďalší diel populárnej série Guitar Hero tentoraz prichádza s hard rockovou legendou, skupinou Van Halen, ich najväčšie hity si môžete zahrať aj vy doma. Čaká na vás 47 piesní od 20 rôznych textárov a to so známymi tvárami: Eddie, David, Alex a Wolfgang. Kompletný zoznam skladieb: 1978 "Ain't Talkin' 'Bout Love" - Van Halen 1980 "And the Cradle Will Rock..." - Van Halen 1978 "Atomic Punk" - Van Halen 1979 "Beautiful Girls" - Van Halen 2005 "Best of You" - Foo Fighters 1982 "Cathedral" - Van Halen 2007 "Come to Life" - Alter Bridge 1979 "Dance the Night Away" »

UbiSoft Pure Football pre xbox 360

UbiSoft Pure Football pre xbox 360

Nový, unikátny pohľad na futbalové videohry. Kladie dôraz na intenzívne a fyzické aspekty tohto úžasného športu akým je futbal. Kamera nad ramenom a surové ozvučenie dynamicky reagujú na kontext zápasu, vďaka čomu sa teda hráč ocitne priamo v srdci futbalového diania, a nepripadá si tak ako obyčajný divák. V hre na vás čaká 230 elitných futbalistov, 17 medzinárodných tímov a 17 hráčskych legiend. Hráči budú mať tiež možnosť vytvoriť si vlastného športovca, ktorý bude postupovať režimom kampane a časom si zmeria sily s najlepšími futbalistami sveta. Hry viac hráčov sa môžu lokálne zúčastniť až 4 ľudia. Pri hre cez internet »

EA Games Dead space pre XBOX 360

EA Games Dead space pre XBOX 360

Vžite sa do úlohy Issaca Clarka, inžiniera, ktorý sa vydá na zdanlivo rutinnú misiu opraviť ťažobnú loď v hlbokom vesmíre. Ako to už tak ale u takýchto rutín býva, všetko sa nakoniec zvrhne v neľútostnú akciu, keď hrdina zistí, že posádka lode bola povraždená neznámou mimozemskou rasou a teraz je vydaný na milosť a nemilosť týmto krvilačným stvoreniam on sám. Hororový sci-fi boj o prežitie na vesmírnej lodi plnej mutantov, ktorému rozhodne nechýba desivá atmosféra ale zároveň ani intenzívna akcia a napínavý príbeh. To všetko z pohľadu tretej osoby a s kopou unikátnych futuristických zbraní na porcovanie všelijakých »

SQUARE ENIX Sleeping Dogs pro Xbox 360

SQUARE ENIX Sleeping Dogs pro Xbox 360

Hra pro konzoli . Sleeping Dogs přenese hráče do role tajného policisty Weie Shena, jehož úkolem je rozložit zevnitř jednu z nejobávanějších zločineckých organizací na světě – hongkongské Triády.Sleeping Dogs jsou inspirovány klasickými Hollywoodskými a asijskými akčními thrillery. Jsou špinavým policejním dramatem v otevřeném světě živého Hong Hongu. Katapultují hráče do role tajného agenta, Wei Shena, který má za úkol dostat zevnitř jednu z nejnebezpečnějších kriminálních organizací na světě - hongkongské Triády. Jako hráč budete objevovat přecpaný hongkongský ostrov napříč neonem zbarvenými ulicemi a přeplněnými »

UBISOFT Tom Clancys: Splinter Cell: Double Agent pro Xbox 360

UBISOFT Tom Clancys: Splinter Cell: Double Agent pro Xbox 360

Hra pro konzoli . Tom Clancy Splinter Cell: Double Agent je klasická stealth akce. Hráči opět budou hrát v roli Sama Fishera, který oproti předchozím dílům sešel a zestárl, dokonce se z něj stal kriminálník. Samova dcera Sarah totiž zemřela pod koly kaMIO

CAPCOM MotoGP 09/10 pro XBOX 360

CAPCOM MotoGP 09/10 pro XBOX 360

Nový ročník motoriek Moto GP nie je len to isté v bledo modrom, s vylepšeným grafickým spracovaním a aktuálnou sezónou. Vývojári zapracovali na všetkých aspektoch hry a vytvorili tak míľnik v sérii Moto GP. Novinkou je systém, ktorý hodnotí vaše výkony, jazdecké schopnosti a chyby v šampionáte. Veľkou výzvou pre hráčov je veliteľský mód, kde okrem pretekania a snahy uspieť v 125cc, 250cc a kráľovskej triede sa staráte o stajňu, najímanie manažérov, inžinierov, sponzorov, testovacích jazdcov a celého osadenstva potrebného pre fungovanie tímu. Ten, kto netúži po zdĺhavej a náročnej kariére motocyklového pretekára, môže zvoliť »

ELECTRONIC ARTS The Sims 3 pro XBOX 360

ELECTRONIC ARTS The Sims 3 pro XBOX 360

SvobodanekonečnéhopočtukreativníchmožnostívTheSims3vásinspirujeaokouzlířadouokamžiků,plnýchmilýchinepříjemnýchpřekvapení.Vytvořtesimiliónyjedinečnýchsimíkůaovládejtejejichživoty.Přizpůsobtesijejichvzhledipovahovévlastnosti.Postavtejimdůmjejichsnů–navrhnětedoslovavšeodluxusníchvilovýchinteriérůažpoútulnéchaty.Potévyšletesvésimíkyobjevovatneustáleseměnícísousedstvíasetkávatsesdalšímisimíkyvcentruměsta.SeSběratelskouediciTheSims3,obsahujímnohoexkluzivníchbonusů,zbrusunovýchúkolapříjemnýhernísystém,rozhodněte,zdanaplníteživotníosudysimíkůarealizujetejejichpřání. »

EA Games Mirror’s Edge pre XBOX 360

EA Games Mirror’s Edge pre XBOX 360

Revolučná hra, čo sa týka pohybu hrdinky samotnej, ktorá predvádza v nástupištiach metra i na vrcholku mrakodrapov akrobatické kúsky v štýle FreeRunning či Parkour. Hlavná hrdinka ázijského pôvodu menom Faith so sebou pritom nebude mať žiadne zbrane a aj keď jej nebude robiť problém protivníka odzbrojiť a nosiť so sebou potom jeho pištoľ či pušku, znateľné sa to podpíše na hrdinkinej rýchlosti i možnostiach pohybu. Bude teda záležať čisto na Vás, či toto riziko podstúpite a niektorou z pätnástich zbraní sa vybavíte. Behať bezo zbrane však nebude znamenať bezbrannosť: Faith totiž ovláda chvaty niekoľkých bojových umení a »

EA GAMES Army of TWO: The Devils Cartel pro Xbox 360

EA GAMES Army of TWO: The Devils Cartel pro Xbox 360

Zakladatel taktické kooperace ve hrách se vrací! Unikátní akční hra Army of Two: The Devil’s Cartel viděná z pohledu třetí osoby vzniká u vývojářů ve Visceral Games a díky enginu Frostbite 2 nabídne maximální destrukci prostředí. Tvůrci se tentokrát rozhodli posunout průkopnický kooperativní systém do intenzivnější, vážnější a drsnější polohy. Hráči se octnou na nebezpečných ulicích mexického města v rolích dvou příslušníků jednotky Tactical Worldwide Operations (T.W.O.) s kódovými názvy Alpha a Bravo. Dvojice je vysazena přímo do epicentra zuřící drogové války a jejím úkolem je splnit misi v prostředí, kde na každém kroku »

Codemasters F1 Race Stars pro Xbox 360

Codemasters F1 Race Stars pro Xbox 360

Připravte se na zážitek v autech, týmech a okruzích Formula 1, jaky jste ještě nezažili! F1 Race Stars od Codemasters Racing - domov oficiálních her Formula 1 oceněných cenou BAFTA. F1 Race Stars je rychlá a zábavná závodní arkáda pro všechny věkové kategorie a jsou v ní obsaženy všechny týmy, okruhy a vozy Formula 1. Řidiči, včetně Lewise Hamiltona, Fernanda Alonsa a Sebastian Vettela byli transformováni do speciálních charakterů a prohánějí se kolo-na-kolo na okruzích, kde nejrychlejší vyhrává. Hráči budou bojovat o svou pozici na každé rovnější části trati, závod bude chaotický se spousty vruty, skoky a power-upy, které »

2K GAMES Bioshock pro XBOX 360

2K GAMES Bioshock pro XBOX 360

Cesta do hlubin podmořského města Rapture. Rok 1959

ACTIVISION Band Hero pro Xbox 360

ACTIVISION Band Hero pro Xbox 360

Hra pre Xbox 360 Band hero. Samostatná hra bez nástrojov Celé rodiny a skupiny priateľov spoločne vstupujú na virtuálne pódium a vydávajú sa na svoju hviezdnu dráhu, či už speváka, gitaristu alebo bubeníka. V hre nájdete skladby z predných miest aktuálnych hitparád od najobľúbenejších hudobníkov a skupín, ako sú No Doubt, Nelly Furtado, Lily Allen, The All-American Rejects a Jackson 5. Hra je podporená tými najzvučnejšími menami hudobnej scény, ktoré tu vystupujú ako hrateľné postavy a aktéri hry, napríklad speváčka, skladateľka a gitaristka Taylor Swift a frontman skupiny Maroon 5 Adam Levine, sa stáva dokonalou skupinovou »


1 2 3 4 5 6 757 58 59

Porovnanie ceny - lacné Hry pre XBOX 360 zo spoľahlivých internetových obchodov. Hry pre XBOX 360 aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.